Japonsko a Kórea.

Dve fascinujúce kultúry ďalekého východu, každá s vlastnou programovou líniou. To všetko na jednom mieste pod jednou strechou už siedmy rok ponúkne naše podujatie v termíne od 16.11. do 18.11.2018 v Dome Kultúry Zrkadlový Háj na Rovniankovej ulici v Bratislave, Petržalke.

Pozývame vás vychutnať si piatkový filmový večer plný japonskej aj kórejskej kinematografie. Mladší si prídu na svoje pri premietaniach animovaných filmov (anime). Na pripravovaných prednáškach ostrieľaných ale aj nových prednášateľov a VIP hostí sa dozviete mnoho nového. Workshopy, ktoré pre vás pripravujeme, vám ukážu, ako dobre navariť alebo ako si spraviť cosplay. Už tradične sa môžete tešiť na kostýmovú súťaž cosplay. Pripravujeme pre vás aj spevácku súťaž karaoke a iné súťaže so zaujímavými cenami.

Majstri bojových umení vám radi ukážu ich zručnosti a budete si môcť skúsiť aj presekávanie japonskými mečmi. Na svoje si prídu aj milovníci hier ako elektronických, tak aj stolových vrátane tradičných – šógi, go, mahjong. Na mieste vás budú lákať svojim tematickým tovarom obchody a stánky s občerstvením, nabrať nové sily môžete v oddychovej zóne. No a samozrejme, v sobotu večer nebude chýbať obľúbená k-pop diskotéka.

Podporujeme mladé rodiny a zdravotne ťažko postihnutých, preto deti do 10 rokov a ľudia s preukazom ZŤP budú mať voľné vstupné.

 

Sledujte náš web, lajkujte nás na facebooku a postupne sa dozviete viac.

Nezabudnite!

Nipponfest a Hangukon

Japonsko a Kórea

16.11. – 18.11.2018

Dom Kultúry Zrkadlový háj v Bratislave

Tešíme sa na vás!

Nipponfest-2018

Hangukon-2018