Možno je to len môj názor, ale zdá sa mi, že posledných pár sezón je dobrých anime nejako málo. A táto sezóna asi nebude výnimkou. Preto bude aj zoznam anime, ktoré budeme prekladať, veľmi krátky. Predbežne sme vybrali len tri projekty: Ao no Exorcist Kyoto Fujouou Hen, Akiba`s Trip The Animation a Demi-chan wa Kataritai. Samozrejme je veľká pravdepodobnosť, že nejaký jeden až dva projekty pribudnú. Okrem toho pokračujeme v prekladoch Sousei no Onmyiouji a Trickster – obe anime budú finišovať v tejto sezóne.
Z jesene nám ostali ešte Bungou Stray Dogs a Drifters. Obe v tejto sezóne doprekladáme. Čo sa týka starších projektov, momentálne pracujeme na dokončení prekladu prvej série Ao no Exorcist, čo by sa teoreticky do začiatku druhej série mohlo podariť. Potom sa budeme snažiť dokončiť preklady Danganronpa 3: Despair Arc a Durarara!! x2 Ketsu. Pozastavených prekladov, ktoré by sme chceli opäť rozbehnúť, je viac, zatiaľ o tom nebudem bližšie písať, keďže nie je ešte úplne jasné ktoré, kedy a v akom poradí budeme prekladať.
Okrem toho cheme pokračovať v úzkej spolupráci s ľuďmi z Otaku Nest, takže sa opäť dá očakávať doplnenie našej databázy o niekoľko síce starších, ale dobrých anime.
A na záver OVA a filmy. Tých OVA je plánovaných viac, samozrejme všetko záleží od anglického releasu. V zozname máme DanMachi, MonMusu, Trickster a Super Danganronpa 2,5. Túto sezónu vyjde aj niekoľko zaujímavých filmov: Blame, Sword Art Online a Trinity Seven. Tu sa na kvalitný anglický release čaká oveľa dlhšie, takže nechcem sľubovať, že tieto filmy u nás v roku 2017 vôbec uvidíte.